O nás

Základné informácie o nás
Čistota, hygiena - toto sú najvýznamnejšie benefity, ktoré poskytujeme našim zákazníkom.

Poskytovanie našich služieb Vám prispôsobíme na základe vzájomnej dohody. Služby, ktoré poskytujeme, sú vykonávané s využitím najmodernejšej čistiacej techniky, pomôcok, postupov a hygienického materiálu na profesionálnej úrovni.

Prostredníctvom nášho sortimentu čistiacich, upratovacích a hygienických prostriedkov Vám pomáhame cítiť sa bezpečne a komfortne.

So širokým sortimentom vieme uspokojiť zákazníka orientovaného na kvalitné výrobky za výbornú cenu. V našom portfóliu výrobkov nájdete produkty k Vašej spokojnosti.

Chceme s Vami spolupracovať ako s partnermi dlhodobo, preto slušnosť a transparentnosť sú pre nás samozrejmosťou. Naši zákazníci to oceňujú. S otvorenosťou a úprimnosťou k vzájomnej spolupráci.

Profil spoločnosti

O spoločnosti


Ecotrend services s.r.o. je spločnosťou pôsobiacou na slovenskom trhu.
Hlavnými podnikateľskými aktivitami v rámci predmetu podnikania sú:


predaj a distribúcia čistiaceho, upratovacieho a hygienického tovaru
veľkoobchod, maloobchod
hygienický servis
upratovací servis
servis zariadení

Filozofia spoločnosti

Princípy spoločnosti


Profesionalita

Prejavujeme ju kvalitnou, efektívnou odbornou prácou pri ktorej rešpektujeme zákony, dodržiavame zásady bezpečnosti práce, ochrany zdravia a životného prostredia.


Spoľahlivosť

Svoje pracovné úlohy a povinnosti plníme zodpovedne, včas a čestne, v súlade s etickými normami pri dodržiavaní pracovnej disciplíny.


Naše služby

Trvalá snaha o zvyšovanie našich služieb je základom nášho podnikateľského plánu.


Naši zákazníci

Sme dodavateľom, ktorý svoje vzťahy so zákazníkmi buduje na stabilnej kvalite, férovej spolupráci a vysokej operatívnosti dodávok, na partnerstve, vzájomnom rešpekte a dôvere.


Naši dodávatelia a obchodní partneri

Sme nároční k našim dodávateľom i obchodným partnerom, ale jednáme s nimi vždy otvorene a transparentne. Požadujeme stabilnú kvalitu a komplexný servis, ponúkame hodnotné partnerstvo.

ipc gansow interpump kranzle lavor ecofix rea vema tecnovap katrin tork